Lorem ipsum dolor ne anlama geliyor?

Lorem ipsum dolor ne anlama geliyor?

Lorem ipsum dolor sit amet . Grafik ve tipografik operatörler bunu iyi biliyorlar, gerçekte iletişim evreni ile ilgilenen tüm mesleklerin bu kelimelerle istikrarlı bir ilişkisi var, ama nedir? Lorem ipsum , hiçbir anlamı olmayan sahte bir metindir .

Konumlandıkça, Latince kelimelerin dizisidir. , tam anlamıyla cümleler kurmayın, ancak daha sonra iletişim profesyonelleri tarafından oluşturulan geçici metinlerden doldurulacak olan boşlukları doldurmak için yararlı bir test metnine hayat verin.

Kesinlikle en ünlü yer tutucu metin Latince kelimelerin tekrarlanma sırasından ayırt edilebilen farklı versiyonları olsa bile.

Lorem ipsum kullanımda olan yazı tiplerini içerir, bir yön bu, yazı tipi seçimi açısından metnin oluşturulmasına ilişkin bir genel bakışa sahip olmanızı sağlar d yazı tipi boyutu .

Lorem ipsum'dan bahsederken, farklı ifadeler kullanılır, yani dolgu metni hayali metin kör metin veya yer tutucu metin : kısacası anlamı da sıfır olabilir, ancak faydası o kadar açıktır ki yüzyıllar boyunca ilerleyecek ve web'in gelişiyle gelen ironik ve modern versiyonlara direnecek.